Artı Jenerator

Artı Güç Sistemleri 2017 yılında elektrik/elektronik sektöründe faaliyete başlamış olup kurulduğu günden bu yana temel prensibi ; kaiteli üretim ve bunun sürekliliğidir. Sektörün öncü firmalarından olan Artı Güç Sistemleri adım adım her gün daha ileriye doğru gitmektedir. Artı Güç Sistemleri şu anda İstanbul/Sultanbeylide olan 4.500 m2 fabrikasında 80 aşkın deneyimli personeliyle servo kontrollü voltaj regülatörü , varyak , trafo , şalter , izolatör çeşitleri ve kutu üretimi yapmakta olup üretim aşamasında dışa bağımlılığını minimum seviyeye indirmiştir.

Artı Güç Sistemleri ürettiği ürünlerin dışında ,Ups kesintisiz güç kaynakları ,transformatörler beton/sac köşkler ,og ekipmanları satışını yapmaktadır. Artı Güç Sistemleri edindiği bilgi ve tecrübesini jeneratör üretimi ile de taçlandırarak 2022 yılından itibaren 22 kVA – 2000 kVA arasındaki güçlerde jeneratör üretimi yapmaya başlamıştır. Ulusal ve uluslararası pazarlarda lider olma hedefimiz ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek ülkemiz için değer yaratmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz:

Tüm paydaşların katılımı ile sektöründe yenilikçi, sürekli gelişimi en temel ilke olarak benimseyerek ülkemizi temsil eden bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz:

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile elektromekanik imalat sektörünün ihtiyaçlarını kalite anlayışından ödün vermeden en kısa sürede karşılamak Kalite standartları ile sektörüne yön veren ve farkındalık yaratan bir üretici olmak

Değerlerimiz:

  • Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen
  • Rekabetçi
  • Profesyonel yönetim anlayışı
  • Tedarikçilerini destekleyen
  • Araştırmacı ve çalışkan
  • Müşteri odaklı

 

Open chat
1
Scan the code
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?